Jianchuan Road, Minhang Distrcit, Szanghaj, Chiny
Dom

Shanghai Runningfilter Co., Ltd Kontrola jakości

Czas dostawy jest szybki i bardzo ważny: produkty zawsze wysyłane są zgodne z zamówieniem. Ufam im, ponieważ nigdy nie byłem z nimi zawiedziony.

—— Nocnik

Ta wzajemna współpraca trwa około 4 lat i musi przyznać, że usługi, które świadczą są oczekiwane. Nasza współpraca potrwa wiele lat.

—— Róża

Клещи понравились, опробовал в работе-автомат, переключает только вкл-откл! Надеюсь прослужат долго, пока впечатления отличные!

—— słowiański

Im Online Czat teraz
QC profilu

Shanghai Runningfilter Co., Ltd., która jest jedną z wiodących i profesjonalnych firm zajmujących się filtrowaniem pyłu i separacją w Chinach. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby usunąć kurz z powietrza; chronić ludzi żyjących w środowisku świeżym i czystym; do obsługi firm, które potrzebują części systemu filtrów workowych i produktów pokrewnych. Nasza firma posiada sześć linii produkcyjnych urządzeń filcowych igłowych, setki maszyn do szycia worków filtracyjnych, 300 urządzeń tkackich z włókna szklanego. Mamy doskonały i profesjonalny zespół pracujący nad testowaniem technicznym filtracji i kontrolą jakości. Nasze produkty z firmy i torebek filtracyjnych zdobyły dobrą reputację w lokalnych i zagranicznych ostatnich latach.

Certyfikaty
  • Shanghai Runningfilter Co., Ltd
  • Shanghai Runningfilter Co., Ltd
Szczegóły kontaktu
Shanghai Runningfilter Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Amily Li

Tel: 86-021-54710019

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)